Корзина покупок

Товаров: 0 (0.00грн.)
Ничего не куплено!

Бензиновый генератор Konner&Sohnen KS 10000E-3

Артикул: 27995
Производитель: Könner&Söhnen
Наличие: Нет в наличии
Цена: 0.00грн.
Фирменный двигатель Könner&Söhnen надежный, износостойкий и экономичный за счет использования системы OHV. Система OHV обеспечивает повышенную эффективность сгорания топлива и улучшенный термобаланс. Воздушная система охлаждения бензинового двигателя позволяет безопасно использовать генератор как источник альтернативного питания.
ФІРМОВІ ДВИГУНИ
Для торгової марки «Könner & Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Фірмові двигуни КС надійні, зносостійкі та економічні за рахунок використання системи OHV. Система OHV забезпечує підвищену ефективність згоряння палива та підвищений термобаланс.
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ
Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності (зокрема рівень шкідливих викидів та рівень шуму). Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка двигунів представлена у діапазоні потужності від 2 до 8 кВт.
ЛЕГКА ТА ЗРУЧНА СИСТЕМА СТАРТУ
Система полегшеного старту дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. Більш потужні моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності викоричтання. Верхнє розміщення клапанів (ОНV) двигуна збільшує експлуатаційний строк, знижує витрати палива та рівень шуму.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Зручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний ЖК-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вольтаж, що видається. Інформація на дисплеї допомагає правильно оцінити навантаження на пристрій та своєчасно проходити технічне обслуговування генератора, тим самим подовжуючи строк його експлуатації.
СТАЛЕВИЙ БАК
Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.
ДЕМПФЕРИ ДЛЯ ПОНИЖЕННЯ ВІБРАЦІЇ
Всі моделі генераторів «Könner & Söhnen» оснащені гумовими ніжками для зниження вібрації. Завдяки гумовим демпферам, працюючий генератор не пошкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане.

Данный товар Вы можете заказать на нашем сайте http://ukrtehno.com.ua или позвонив нашим менеджерам +38(095) 800-11-57  +38(097) 305-32-12

Максимальна потужність, кВт

8,0

Номінальна потужність, кВт

7,5

Тип запуску

ручний/електро

Тип палива

бензин

Потужність двигуна, к.с.

18

Об’єм картера, л

1,1

Об’єм паливного бака, л

25

Розетки

 1x16A/230v; 1x16A/400v; 1x12V DC

Вага, кг

94

Напруга, В

230\400

Частота, Гц

50

Сила струму, А 

(макс) 12,0

Час роботи при навантаженні 50%, г

15

LED дисплей

Лічильник мотогодин, частота, вольтаж

Рівень шуму на відстані 7 метрів , дб

72

Модель двигуна KS 

440

Об’єм двигуна, см3

440

Регулятор напруги

AVR

Коефіцієнт потужності, cosφ

1

Габарити, мм

680*545*550

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка:

Мы принимаем к оплате :